Onze bewegingsuren

De officiële actuele lijst van alle bewegingsuren in 2019 / 2020 van de Gymnastiekvereniging r.k.g.v.”Velsen”
versie: juli 2019

Gebruik a.u.b. het Zoeken:-veld (rechts) en vul bijv. in: turnen, of: 3-6 j, of: Driehuis, of: HIIT, of: dames, enz… (Hoofd- of kleine letters maakt niet uit. Een deel van het woord kan ook.)

In de kolom Les: ziet u onderstreepte links waarop u kunt klikken en meer informatie over dit uur voorgeschoteld krijgt.

 Dag TijdenLesLeidingCode
IJmuidenDinsdagWillemsbeekzaal: Willemsbeekweg20.00-21.00 uurDames blijf FitBianca van Nieuwkoop F8
IJmuidenMaandagHeerenduinzaal: Heerenduinweg19.00-20.00 uurHeren 50+ volleybalGerard van BroekhuijsenH7
IJmuidenDinsdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg19.00-20.00 uurPilatesBianca van VeenH3
IJmuidenDinsdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg20.00-21.00 uurPilatesBianca van VeenH4
IJmuidenWoensdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg19.00-20.00 uurIndoor BootcampTosca van RheeH1
IJmuidenWoensdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg20.00-21.00 uurCritical Alignment Flow / Hatha YogaSylvia vd Zwet SlotenmakerH1
IJmuidenZaterdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg09.00-10.00 uurpeutergym 2-3 jrSterre de GrootH5
IJmuidenZaterdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg10.00-11.00 uurkleutergym 3-4 jrSterre de GrootH6
IJmuidenZaterdagHeerenduinzaal: Heerenduinweg11.00-12.00 uurgym 4/7 jrSterre de GrootH8
IJmuidenMaandagKennemerzaal: Moerbergplantsoen19.00-20.00 uurH.I.I.T.Bianca van VeenK5
IJmuidenMaandagKennemerzaal: Moerbergplantsoen20.00-21.00 uurFitBallSylvia vd Zwet SlotenmakerK6
IJmuidenDinsdagKennemerzaal: Moerbergplantsoen19.00-20.00 uurWado Ryu Karate 10-18 jrJohan van der EndK3
IJmuidenDinsdagKennemerzaal: Moerbergplantsoen20.00-21.00 uurWado Ryu Karate 18+ jrJohan van der EndK4
IJmuidenWoensdagKennemerzaal: Moerbergplantsoen19.00-20.00 uurdames blijf fit op muziekLiesbeth CaspersK7
IJmuidenDonderdagKennemerzaal: Moerbergplantsoen19.00-20.00 uurVorm je FitBianca van VeenK8
IJmuidenMaandagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat16.00-17.00 uurturnen 6-8 jrTosca van RheeD1
IJmuidenMaandagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat17.00-18.00 uurturnen 6-8 jrTosca van RheeD2
IJmuidenMaandagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat18.00-19.00 uurturnen 8-14 jrTosca van RheeD3
IJmuidenDinsdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat16.00-17.00 uurpeuter-en kleuter gym 2½-6 jrLiesbeth CaspersK1
IJmuidenDinsdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat17.00-18.00 uurgym 6+ jrLiesbeth CaspersK2
IJmuidenDonderdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat16.00-17.00 uurTalentenuur turnenTosca van RheeD7
IJmuidenDonderdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat17.00-18.00 uurTalentenuur turnenTosca van RheeD4
IJmuidenDonderdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat18.00-19.00 uurturnen 6-8 jrTosca van RheeD5
IJmuidenDonderdagDolfijnzaal: Zuiderkruisstraat19.00-20.00 uurturnen 8-14 jrTosca van RheeD6
DriehuisVrijdagWaterloozaal: Waterloolaan16.00-18.00 uurturnen jeugd 4/5-7/8 jrLiesbeth CaspersW1
DriehuisVrijdagWaterloozaal: Waterloolaan17.00-18.00 uurturnen jeugd 8/9-12 jrLiesbeth CaspersW2
SantpoortMaandagParnassiaschool: Terrasweg16.00-17.00 uurkleutergym 4-6 jrLiesbeth CaspersP1
SantpoortMaandagParnassiaschool: Terrasweg17.00-18.00 uurgym 7-10 jrLiesbeth CaspersP2
SantpoortDinsdagParnassiaschool: Terrasweg19.45-20.45 uurdamesconditieRob WeberP4
VelserbroekWoensdagHet Polderhuis19.00-20.00 uurPilatesMarije SmitS4

Klik op deze link om dit overzicht uit te printen.

(0)